مقاله ها فروشگاه اینترنتی مارک

مشکلات پوستی دوران بارداری

پوست زنان باردار نیز مانند سایر اعضای بدن آن‌ها تحت تأثیر تغییرات هورمونی دوران بارداری قرارگرفته و ممکن است دچار تغییرات عمده‌ای گردد و در برخی موارد مشکلات خاصی را برای زنان باردار ایجاد می‌کند. در این دوران پوست خانم‌ها نسبت به افراد دیگر کمی گرم‌تر و پرخون‌تر می‌شود و ممکن است قسمت‌هایی در پوست رگه‌های قرمزی ایجاد شود. البته اکثر مشکلات پوستی دوران بارداری بعد از زایمان کم شده و یا از بین می‌رود.

ادامه مطلب ...

تفاوت بین عطر مردانه و عطر زنانه

 

خصوصیات عطر مردانه:

عطرهای مردانه اصولا چه شاخصه هایی دارند؟

آیا نقاط تمایزی بین عطرمردانه و عطر زنانه آن وجود دارد؟

خصوصیات عطر زنانه:

1-در ابتدایی ترین شاخصه می توان به نوع پوست بانوان و عکس العمل آن نسبت به عطر زنانه اشاره نمود. و تاکید بر این موضوع که با توجه به لطافت پوست بانوان عکس العمل عطر زنانه متفاوت نسبت به نمونه مردانه آن می باشد.

ادامه مطلب ...

زمان مناسب دور ریختن لوازم آرایش چه وقتی هست ؟

 

هر ماده‌ی مصرفی یک تاریخ تولید داره و یک تاریخ انقضا. وسایل آرایشی هم از این قاعده مستثنی نیست. اما از اونجایی که به مرور زمان این تاریخ از بین می ره و          دیگه   قابل مشاهده نیست، ما فراموش می‌کنیم که تا کی فرصت داریم ازشون استفاده کنیم. اما همونطوری که با جوشوندن شیر می‌تونیم تشخیص بدیم شیر فاسد شده یا نه، لوازم آرایش هم نشونه‌هایی داره که زنگ خطر فاسد شدن رو به صدا در میاره.

ادامه مطلب ...

تاثیرات هورمون بر سلامت و زیبایی پوست و مو

تاثیرات هورمون بر سلامت پوست و مو

سلامت و زیبایی پوست و مو یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد، به‌ویژه خانم‌هاست. از این رو، هر روز روش‌ها، داروها و محصولات زیادی در رابطه افزایش زیبایی پوست و مو مطرح می‌شود. اما رعایت رژیم غذایی مناسب، ورزش، آرامش، کنترل سلامت داخلی بدن تأثیر به سزایی در زیبایی پوست و مو خواهد گذاشت. در این مقاله سعی شده است تاثیرات برخی از مهم‌ترین هورمون ها در زمینه اثربخشی بر روی سلامت و زیبایی پوست و مو مورد بررسی قرار دهیم .

ادامه مطلب ...

چرا مراقبت از پوست مهم است؟

چرا محافظت از پوست صورت مهم است؟

درهر سنی که باشید و هر نوع پوستی که داشته باشید، سالم بودن پوست اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. پوست شما می‌تواند داستان زندگی‌تان (از جوش‌های دوران نوجوانی تا لکه‌های ایجاد شده در اثر تابش آفتاب) را تعریف کند. قطعا مطالب زیادی درباره مراقبت از پوست شنیده‌اید، اما شیوه‌های زیر راه‌هایی برای حفظ سلامتی ماندگارتر به شما ارائه می‌دهند .

ادامه مطلب ...

 

جستجو

مقاله